Сертифікація


В даний час все більшим попитом на ринку користується продукція, вироблена з легально заготовленої деревини на основі принципів відповідального лісокористування. Гарантією дотримання цих принципів є міжнародна сертифікація по системі Forest Stewardship Council® (Лісової Опікунської Ради).

Знак FSC гарантує, що сировина, яка використовується у виробництві, легальна, при заготівлі деревини застосовувалися методи сталого лісокористування, права працівників, місцевих жителів і корінного населення були дотримані. Ми допомагаємо зберігати ліс!

Системи контролю ланцюжка поставки дозволяють простежити кожен крок переробки сертифікованої лісопродукції, починаючи від закупівлі сировини і закінчуючи її реалізацією.

804495 CoC Cертификат Фактор-ДрукТОВ «Фактор-Друк» отримав сертифікат ланцюжка поставок FSC (Forest Stewardship Council®), тобто може виробляти продукцію з маркуванням FSC.
decalrationВ рамках FSC-сертифікації ТОВ «Фактор - Друк» добровільно прийняло і виконує Декларацію про дотримання цінностей.
804495 Приложение 1 Фактор-ДрукНаявність сертифіката FSC дає можливість запропонувати нашим покупцям перелік FSC сертифікованої продукції, яка має конкурентну перевагу на вітчизняному та міжнародному ринках збуту, і підтверджує наше прагнення до збереження лісових ресурсів.