Про нас

FD

Друкарня «Фактор-Друк» входить в Групу компаній «Фактор» і успішно працює на поліграфічному ринку з 1996 року. На сьогоднішній день «Фактор-Друк» - це поліграфічний комплекс з численним парком додрукарського, друкарського і палітурного устаткування та штатом співробітників більше ніж 450 чоловік.

За більш ніж 20 років роботи ім'я друкарні «Фактор-Друк» асоціюється зі стабільно високою якістю надаваних послуг і кращими традиціями в області поліграфії, адже основний принцип діяльності підприємства звучить так: «Підвищуючи власний рівень професіоналізму, пропонувати клієнтам тільки високоякісну поліграфічну продукцію».

У чому секрет стабільного та успішного існування друкарні? По-перше, це заслуга працюючих тут людей, високий професійний рівень яких дозволяє виготовляти якісну продукцію. Друга складова успіху - це використання у виробництві сучасних обладнання, технологій та матеріалів.

gazet

Як підтвердження, щорічно в друкарні оновлюється парк обладнання у відповідності до сучасних вимог ринку. Компанія пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг і можливостей в сегменті друку періодичних видань, у виготовленні книжкової і рекламної продукції.

kraska

З метою підвищення ефективності управління, забезпечення замовників продукцією та послугами, які відповідають потребам і вимогам законодавства, на підприємстві використовується система менеджменту якості, розроблена власними силами. Це збалансована модель з управління усіма ресурсами підприємства, спрямована на розвиток і підвищення кваліфікації персоналу, відповідность встановленим нормам і правилам, прозорість обліку ресурсів і оперативне реагування на зміну вимог ринку збуту. На підприємстві вже розроблено понад 130 документів, серед яких посадові інструкції, положення про структурні підрозділи, стандарти, що регламентують виконання процесів. З самого початку діяльності система управління якістю розглядалася не як набір формальних заходів, а як процес створення діючого механізму управління підприємством. Наступний крок - сертифікація діяльності друкарні «Фактор-Друк» відповідно до міжнародного стандарту ISO серії 9000.

Чітка організація процесу, професіоналізм співробітників, оперативність і творчий підхід до справи дозволяє братися за різні види замовлень, підбираючи найбільш оптимальні технічні рішення для тиражів різної складності і різного об'єму, що істотно економить і час виконання замовлення, і головне, гроші наших замовників.

sklad

Роблячи свій вибір на користь нашої друкарні, Ви отримуєте надійного партнера і помічника для реалізації Ваших поліграфічних завдань і проектів.