Послуги

З ростом потреб у друкованій продукції, зростають і вимоги до якості друку. Звернувшись в нашу друкарню, Ви отримаєте не тільки якісні поліграфічні послуги, але надійного партнера, здатного врахувати всі Ваші потреби та виконати друк продукції в потрібні терміни.

Періодичні видання

Книжкова продукція

Рекламна продукція

Канцелярська продукція


Про типографію

Друкарня "Фактор-Друк" - найбільше в східній Україні підприємство, що здійснює виробництво книг, газет, журналів, рекламної продукції та канцелярських товарів. Виробничий потенціал підприємства дозволяє друкарні випускати за рік більш ніж 100 млн. журналів, 300 млн. газет і 50 млн. книг. За статистикою, це означає, що кожна десята газета і кожна третя книга випускаються на друкарні "Фактор-Друк". За більш ніж 20 років роботи на ринку книгодрукування і поліграфічної продукції України ми неодноразово завойовували нагороди та дипломи на численних спеціалізованих конкурсах, фестивалях і виставках. Наші клієнти, в число яких вже багато років входять провідні вітчизняні та зарубіжні видавництва, медіахолдинги і рекламні агентства, високо цінують послуги друкарні «Фактор-Друк».

Виробничі можливості друкарні

Парк обладнання друкарні "Фактор-Друк" перевищує 55 одиниць сучасної високотехнологічної техніки українського і зарубіжного виробництва. Його виробнича потужність дозволяє протягом 2-х годин випускати кольорову газету 100 000 тиражем. Умовно виробництво поділено на 3 етапи: додрукове обладнання, друкарське та післядрукарське. Таким чином, можливості друкарні дозволяють здійснювати повний цикл виготовлення газетно-журнальної, книжкової та канцелярської продукції.
Додрукові процеси проходять з використанням сучасного кольоропробного обладнання та CtP-пристроїв. Це дозволяє скорочувати час технологічного циклу і забезпечує високу якість зображення.
Друкарське обладнання дозволяє здійснювати рольовий і листовий друк на найсучасніших моделях рольових (MAN Roland «Uniset 75», «Newsline S-30», «ПОГ-60» і «ПОК-84» і офсетних машин («Speedmaster», «Man Roland 204 »,« Adast Dominant »).
Післядрукарське обладнання виконує фінальну обробку продукції: ламінування, тиснення і висікання, листопідбір, бесшвейное скріплення, шиття металевою скобою, перфорацію під пружину, вставку книжкових блоків, шиття нитками, УФ-лакування і упаковку в термоусадочну плівку.

Продукція друкарні

Практично безмежні можливості нашого обладнання дозволяють нам надавати клієнтам багатовекторні послуги друкарні:

  • виробництво періодичних видань (газет, журналів форматів від А2 до А4 і від А3 до А6 відповідно);
  • випуск книжкової продукції з різними типами палітурки (палітурка на пластиковій і металевій пружині, шиття металевою скобою, термоклейове безшовне скріплення, тверда обкладинка, інтегральна обкладинка);
  • створення канцелярських товарів і рекламної продукції (блокноти, записники, щоденники, альбоми, календарі, каталоги, буклети, планінги та багато іншого).