Щоденники

Щоденник - це обов'язковий атрибут кожної сучасної ділової людини. Тому дуже важливо, щоб він не просто виконував функцію блокноту в твердій палітурці, а дійсно допомагав структурувати потрібну інформацію і на його сторінках не губилися важливі відомості. Сучасний ритм життя вимагає від нас ретельно планувати свій час, щоб встигати якомога більше. І в досягненні цієї мети щоденник - відмінна підмога.

Друкарня "Фактор-Друк" здійснює виготовлення щоденників на замовлення за дизайном замовника, а також пропонує розробку унікальних дизайнів для щоденників.

Ми також якісно і в строк виконаємо замовлення з виготовлення щоденників з логотипом компанії. Корпоративне офісне приладдя - вже давно не примха керівників компаній, а ознака стабільного підприємства, яке має свій стиль, цінності і готове впевнено заявити про них. Крім традиційних для всіх щоденників з телефонними кодами міст України, календарями і телефонами екстрених служб, щоденники, виконані в оригінальному корпоративному стилі, можуть містити інформацію про співробітників, відділи і їх телефони. Тому у нас ви можете замовити щоденники з логотипом компанії для своїх співробітників і партнерів, які неодмінно згадають про вас, глянувши на щоденник з логотипом вашої компанії. У реалізації таких замовлень ми чудово розуміємо, що нагадувати про компанію вашим партнерам щоденник буде лише тоді, коли його будуть використовувати. А щоб він використовувався кожен день, він повинен бути зручним і функціональним.