Журнали

Специфіка журналів, як одного з типів періодичних видань, передбачає і зовсім інше поліграфічне втілення цього продукту. Незважаючи на те, що журнали - це необов'язково інформація лише зі світу моди і шоу-бізнесу, вони апріорі виглядають статусніше, а тому й дорожче. Завдяки досить дорогому процесу створення журналів, до інформації, розміщеної на їхніх сторінках, підсвідомо виникає інтерес і довіра.

Цим і обумовлений широкий спектр змістів журналів: від суспільно-політичних до рекламно-інформаційних. Виробниче обладнання друкарні "Фактор-Друк" дозволяє здійснювати друк журналів найвищої якості. Вартість друку тиражу обговорюється з кожним клієнтом персонально. Ми дуже скрупульозно підходимо до термінів виконання замовлення, тому готові журнали будуть у Вас вчасно.
Щоб надрукувати журнал в друкарні "Фактор-Друк", досить замовити прорахунок на нашому сайті, після цього з вами зв'яжеться наш фахівець, який надасть вам всю необхідну інформацію і відповість на всі ваші запитання.
Виробничі можливості друкарні дозволяють задовольнити вимоги найвимогливішого видавця. Ми здійснюємо друк глянцевих журналів від А3 до А6 формату, а також журналів на газетному та офсетному папері різного об'єму і кольоровості смуг. У добу ми здатні здійснити друк до 1 млн. примірників газет і журналів.