Планінги

Планінг являє собою діловий аксесуар, який використовується для планування свого робочого часу шляхом запису коротких заміток в календар. Тому, якщо ви активний фахівець, який відвідує велику кількість зустрічей і заходів, або роботодавець, який прагне допомогти своєму персоналу упорядкувати свій робочий час, без планінгів вам не обійтися. Головна перевага планінгів - це те, що заповнюючи плани на кожен день, в полі вашого зору знаходиться весь тиждень.

Це дозволяє добре орієнтуватися у графіку роботи і об'єктивно оцінювати ступінь своєї завантаженості. Більше того, з використанням планінгів робоче місце фахівця не засмічується величезною кількістю стікерів, записок та інших папірців. Сьогодні планінги активно користуються під час нарад і ділових зустрічей, презентацій і прес-конференцій, щоб не випустити з уваги важливі події або справи.

У друкарні "Фактор-Друк" ви завжди можете замовити друк планінгів для співробітників свого підприємства.

Якщо вам потрібно зробити дизайн для корпоративних планінгів з розміщенням корисної інформації (телефонів, посад і т.д.), наші дизайнери обов'язково допоможуть вам і з цим.
У нашій друкарні друк планінгів проводиться, в основному, на офсетному папері з термоклеєвим скріпленням. У виготовленні використовується папір щільністю від 55 до 170 г / м2. Крім того, ми завжди готові підійти індивідуально до кожного замовника, тому можемо надрукувати планінги за персональними вимогами замовника.
Друкарня "Фактор-Друк" завжди відповідально підходить до дотримання термінів виконання замовлення, тому будьте впевнені, ви отримаєте свої планінги чітко в строк. Вартість кожного замовлення обговорюється індивідуально з кожним клієнтом і залежить від розміру замовлення і матеріалів, які використовуються у виробництві.