Листівки

У нашій культурі склалася така традиція - висловлювати свою радість, вдячність або поздоровлення, пов'язані зі важливим днем, на красивій душевній листівці. Часом люди, яких вітають, з більшим трепетом ставляться саме до супутньої листівки, а не до основного подарунка. Адже разом з нею поздоровляючий дарує без перебільшення частинку своєї душі, добрі побажання та щиру радість.

Однак з кожним роком масове виробництво листівок стає все більш однотипним. На листівках зображуються типові букети квітів або зовсім не смішні комікси, а зворотний бік заповнений банальним поздоровленням або віршем. У результаті абсолютно не залишається місця, щоб написати важливі слова персонально для дорогої людини, і листівка втрачає свою душевність.
Друкарня "Фактор-Друк" завжди готова допомогти вам прикрасити особливу подію у вашому житті і пропонує виготовлення листівок на замовлення. Ми здійснимо друк листівок на замовлення з приводу важливої дати або події. Більш того, якщо у вас є ідея, як повинна виглядати ваша листівка, наші дизайнери легко втілять вашу фантазію в життя або запропонують свої варіанти.
Ми також надаємо вам можливість замовити листівку на весілля і супутні цій події атрибути: запрошення на весілля, конверти для привітань, прикраси для приміщень з нагоди весільних урочистостей. Наше устаткування і застосовувані технології дозволяють здійснювати друк листівок не тільки з будь-яким зображенням, а й з рельєфними елементами, тисненням і багатьом іншим.
Покладіться на друкарню "Фактор-Друк", і ваша особлива подія набуде яскравих фарб і душевних ноток разом з листівками, зробленими у нас.