Календарі

Сьогодні календарем обладнаний кожний цифровий пристрій, що кожного дня знаходиться у нас під рукою. Тим не менш, в будь-якому офісі на стінах і робочих столах можна побачити не один календар. Адже як не крути, поглянути на календар, що постійно висить на стіні, все одно швидше. А час в наше століття - це гроші, як би заїжджено це не звучало. Крім того, якісно виготовлений календар, давно вже став популярним символічним презентом, який дарують партнерам і клієнтам.

Тому друк календарів - популярна послуга друкарні "Фактор-Друк". Ми можемо надрукувати календар не тільки за своїми макетами, а й брендовані календарі та календарі з дизайном замовника.
У нашій друкарні в залежності від розмірів і призначення виробів здійснюється:

  • друк настінних календарів,
  • друк настільних календарів,
  • друк настінних перекидних календарів,
  • друк кишенькових календарів.

Виготовлення календарів на замовлення в друкарні "Фактор-Друк" здійснюється відповідно до вимог замовника із мелованого паперу, картону одностороннього і двостороннього меловання або будь-якого дизайнерського паперу. Найпопулярніша палітурка календарів, яку обирають наші клієнти, це палітурка на пружині, однак, ми можемо виконати і палітурку на термоклеї.
Тому якщо вам потрібні календарі, не має значення якого формату і з якого виду паперу, без сумнівів, звертайтеся в друкарню "Фактор-Друк". Ми виконаємо ваше замовлення з кращих матеріалів на висококласному імпортному обладнанні з найсуворішим дотриманням обумовлених термінів виконання замовлення. Календарі, надруковані у нас, з гідністю займуть своє місце на вашому підприємстві або стануть гарним презентом для ваших колег і клієнтів.