Газети

Газети, як і раніше, залишаються затребуваним засобом отримання інформації, незважаючи на масову популярність онлайн-ресурсів. За статистикою, кожна 10-я газета в Україні друкується на нашій друкарні. Тому друкарня "Фактор-Друк" має все необхідне сучасне обладнання, щоб здійснювати друк газет будь-якими тиражами в найкоротші терміни.

Виробнича потужність нашого обладнання дозволяє випускати кольорову газету тиражем 100000 примірників від макету до готової газети всього за 2:00 год.. Ми також здійснюємо друк газет малим тиражем. Крім того, в числі наших послуг, пов'язаних з випуском газет, терміновий друк буквально за кілька годин.

Ми можемо здійснити друк газети в друкарні форматом від А2 до А4 на газетному, офсетному, легкомелованому і суперколландрірованному папері українських та зарубіжних виробників. Щільність паперу може бути від 42 до 80 г / м2.

У виробництві газет, як правило, використовується офсетний друк. Основна відмінність офсетного друку від інших способів друку полягає в тому, що офсетний друк призначений для великих тиражів. Ціна ж за одиницю друкарського виробу зменшується зі збільшенням його тиражу.
Якщо ви прийняли рішення надрукувати газету в друкарні "Фактор-Друк", то якість послуги, а також швидкість виконання замовлення перевершить всі ваші очікування.