Буклети

Буклети - досить популярний вид інформаційної та рекламної поліграфічної продукції. Вони виглядають набагато презентабельніше традиційних листівок, завдяки фальцюванню (згинанню один або кілька разів). Та й можуть вмістити на своїх міні-сторінках набагато більше інформації. Тому, якщо ваше підприємство є регулярним учасником презентацій, виставок або фестивалів, вам просто не обійтися без якісно виготовленого буклета.

Чим якісніше і правильніше буде створений буклет, тим більше довіри і зацікавленості викличе ваша компанія у клієнтів і партнерів.

Друкарня "Фактор-Друк" здійснює друк рекламних буклетів на сучасному високотехнологічному обладнанні з використанням будь-якого виду паперу за запитом замовника.

Якщо вам необхідний друк буклетів рекламного характеру, наші досвідчені дизайнери підкажуть, як краще розмістити на них інформацію, щоб вона привертала увагу і мотивувала на необхідну дію. Вартість тиражу буклетів обговорюється з кожним замовником індивідуально, і так само уважно і сумлінно наші фахівці підходять до виконання ваших замовлень.