Шкільні щоденники

Шкільний щоденник - незмінний супутник кожного учня протягом більш ніж десяти років. І якщо в початкових класах маленькі учні, як правило, обирають шкільний щоденник по барвистості обкладинки і зображенню на ній улюблених героїв і кумирів, то для старшокласників зовнішній вигляд щоденника вже не настільки принциповий. Але в той же час він набуває певної важливості для батьків, які не хотіли б, щоб дитина виривала сторінки з щоденника з неприємними оцінками, і за місяць до кінця року стала журитися, що щоденник закінчився.

Ми передбачили подібні ситуації і тому пропонуємо вам надрукувати щоденник школяра в друкарні "Фактор-Друк". Ми можемо надрукувати щоденник не тільки з необхідною вам кількістю листів і на потрібній мові, а й з обкладинкою, яка буде до душі будь-якій дитині.
Крім того, зараз розвивається тенденція, коли в гімназіях, ліцеях і навіть простих школах учням видаються однакові щоденники з фірмовим дизайном навчального закладу. Навіть така невелика деталь, як шкільний щоденник, однаковий для всіх, може створити відчуття якоїсь рівності і співдружності в конкретній школі.

Друкарня "Фактор-Друк" якісно і вчасно виконає замовлення з друку і, якщо необхідно, розробці дизайну для таких щоденників.

Наше обладнання дозволяє здійснювати друк шкільних щоденників як стандартних, так і нестандартних форматів на якісному офсетному, книжково-журнальному, мелованому та легкомелованому папері. Будьте впевнені, у щоденниках виробництва друкарні "Фактор-Друк" буде неможливо непомітно виправляти оцінки, а кількості аркушів обов'язково вистачить до кінця навчального року.