Каталоги

Каталог продукції - це та річ, без якої неможливий розвиток ні виробничого, ні торгового підприємства. Саме в каталозі подаються зразки і повний асортимент товарів або послуг. Наявність каталогу продукції виконує не тільки свою пряму інформативну функцію, але і ряд прихованих цілей. Це і репутаційне завдання, і мотивуюче до покупки, і мета розширення клієнтської бази підприємства. Ось чому важливо поставитися до створення каталогу відповідально і творчо.

Друкарня "Фактор-Друк" рада запропонувати друк каталогів продукції на найсучаснішому обладнанні і з використанням високоякісних фарб і паперу.

Ми не з чуток знаємо про те, як важливо, щоб каталог продукції привертав увагу на профільних виставках, де найчастіше і встановлюються контакти з потенційними покупцями або партнерами. І в таких ситуаціях каталог виконує ще й іміджеву роль. Адже у стабільної і конкурентоспроможної компанії каталог товарів буде виконаний на вищому рівні. Фахівці друкарні "Фактор-Друк" професійно підходять не тільки до технічної реалізації друку каталогів товарів, а й можуть підказати, як зробити їх більш привабливими і привертаючими увагу клієнтів. Наше обладнання дозволяє здійснювати друк каталогів форматів від А3 до А6 в м'якій і твердій палітурках на мелованому і глянцевому папері з використанням рельєфних елементів, тиснень та ін.
Якщо ви потребуєте створення якісних та ефективних каталогів продукції і вже готові звернутися в друкарню "Фактор-Друк", ви гарантовано можете розраховувати на:

  • першокласну якість продукції;
  • своєчасне виконання замовлення в чітко обумовлений термін;
  • прийнятну ціну на послуги дизайну і друку.