Книги

За статистикою, кожна третя книга в нашій країні друкується в друкарні "Фактор-Друк". Ми здійснюємо друк книг в Україні вже більше 24 років, і за цей час встигли модернізувати обладнання для всіх етапів книжкового виробництва (додрукарського, друкарського, післядрукарського). Ми впевнені, що незважаючи на різкий технологічний стрибок і популярність інформаційних онлайн-ресурсів, друковані книги ще довгий час будуть залишатися популярними.

Адже ніякий цифровий носій не створить ту особливу ауру спокою і занурення в захоплюючі історії, яку створює тихий шелест сторінок і такий знайомий нам усім запах щойно надрукуваної книги.
Процес виробництва книг проходить у кілька етапів і вимагає більш тривалих часових витрат. Однак ці особливості виробництва істотно розширюють спектр використовуваної сировини, а також технологій виробництва. Так, замовити друк книг на нашій друкарні можна з використанням офсетного, книжково-журнального, газетного, мелованого, легкомелованого і дизайнерського паперу. Діапазон щільності паперу від 42 до 250 г / м2. Ми також надаємо замовнику можливість вибрати, яка палітурка буде у його книги:

  • палітурка на пластиковій і металевій пружині;
  • шиття металевою скобою;
  • термоклейове безшовне скріплення з можливим шиттям блоку на ниткошвейних машинах;
  • тверда обкладинка;
  • інтегральна палітурка.

Щоб ваша книга виглядала яскраво і привабливо, готовий виріб ми можемо прикрасити ламінуванням, тисненням, шовкотрафаретною печаткою та УФ-лакуванням.
Варто пам'ятати, що ціна друку тиражу книг зменшується зі збільшенням розміру тиражу. Щоб розрахувати вартість друку книги, просто заповніть відповідну форму на нашому сайті. А після залишенної заявки на друк книги в друкарні "Фактор-Друк" з вами обов'язково зв'яжеться наш фахівець для уточнення деталей.
Щорічно друкарня "Фактор-Друк" випускає більше 50 млн. книг у твердій та м'якій палітурці. Наші книги неодноразово ставали призерами на різних спеціалізованих конкурсах, фестивалях і виставках. Тому, якщо ви потребуєте сумлінного і професійного виробника книжкової продукції, друк книг в друкарні "Фактор-Друк" - це найправильніше рішення.