Лондонська,
The London Book Fair - це глобальний ринок для переговорів, що охоплює всі аспекти видавничої індустрії.
Друкарня побувала на Лондонській книжковій виставці вперше, але не востаннє! 3 дні, 72 години, 4320 хвилин, більш, ніж 300 нових контактів. А як виставка пройшла для Вас?
Лейпцигська,
Ми раді були повернутися на вже традиційну для Фактор Друк виставку Leipzig Book Fair! Було призначено і проведено безліч зустрічей з нашими замовниками, а також ми знайшли багато нових партнерів.
Болонська
The Bologna Children Book Fair - атмосфера дитячого свята не змогла відвернути увагу представників нашої друкарні від головної мети «Фактор-Друк» і у нас з'явилися нові перспективні замовники.
З нетерпінням чекаємо з Вами зустрічі восени, з 10 по 15 жовтня 2017 року на Франкфуртському книжковому ярмарку!
![Міжнародна книжково-виставкова весна 2017](https://www.factor-druk.com.ua/wp-content/uploads/2017/09/image-0-02-05-e1333b5f54700301df4049c033a5d48b93e36fe3e4c42592631ece68bbd3a227-V-1-250x188.jpg)